poniedziałek, marzec 29 2021

Korzyści z funduszu inwestycyjnego w odniesieniu do lokaty.

Wybór ulokowania kwoty pieniężnej Polaków w wielu przypadkach może dotyczyć założenia rachunku bankowego jako konto oszczędnościowe lub postawieniu na lokatę. W Polsce może panować przekonanie, że inne sposoby na oszczędzanie są bardziej ryzykowne. Jednak w rzeczywistości rzecz jest zdecydowanie inna. Chcąc mieć wyższy zysk warto pomyśleć o tym, że ryzyko będzie również większe. Klient chcąc mieć mały % zysku ze swojego rozwiązanie może spodziewać się z wyniku niewielkiego w odniesieniu do lokaty.

Kontynuuj czytanie...

wtorek, luty 2 2021

Jak kredytodawca może Ci pomóc w trudnej sytuacji?

Istnieje wiele powodów, dla których ktoś może potrzebować kredytu gotówkowego. Być może musisz zapłacić za naprawę zepsutego samochodu lub pilnie opłacić rachunek, który nie może czekać do następnej wypłaty. Niezależnie od powodu, dla którego potrzebujesz szybko gotówki, dobry kredytodawca pomoże Ci znaleźć bezpieczną formę pożyczki online.

Najważniejsze wskazówki dotyczące znalezienia kredytu

Szukając kredytu, ważne jest, aby znaleźć bezpiecznego pożyczkodawcę. Poszukaj firmy, która ma licencję na prowadzenie działalności, ponieważ jest to znak, że pożyczkodawca przestrzega wszystkich przepisów, które mają na celu ochronę Ciebie jako pożyczkobiorcy. Kolejnym czynnikiem, który należy wziąć pod uwagę, jest szybkość i wygoda. Jedną wygodną opcją jest znalezienie bezpiecznego, bezpośredniego pożyczkodawcy online, który nie sprzeda Twoich danych spamerom zewnętrznym. Pomyśl o pożyczkodawcy, który oferuje bezpieczną, bezpośrednią i ogólnie lepszą alternatywę dla chwilówek. Nie będzie sprzedawać Twoich informacji, a zgłoszenie możesz złożyć z dowolnego miejsca, korzystając ze smartfona lub komputera domowego, w zaledwie 5 minut. Podejmiesz natychmiastową decyzję, abyś mógł kontynuować swój pracowity dzień.

Kontynuuj czytanie...

piątek, listopad 27 2020

Lokaty bankowe – tajemnica sukcesu, gwarancja zysku

Lokata bankowa należy do grona najbezpieczniejszych form inwestycji, która jednocześnie wiąże się ze stosunkowo niewielkimi kosztami, w tym – kosztami pozafinansowymi. Jej założenie nie wymaga wielu analiz, przemyśleń, czy też przyjęcia określonych strategii inwestycyjnych. Owa "wygoda" wiąże się niestety z pewnymi kosztami, przybierającymi formę niewielkiego oprocentowania. Czy zatem warto jeszcze stawiać na lokatę?

Kontynuuj czytanie...

czwartek, październik 1 2020

Jakie wymagania musisz spełnić, żeby wziąć kredyt?

Nie ulega najmniejszej wątpliwości, że nasze życia obfitują w liczne niespodzianki. Niestety mowa także o tych bardziej przykrych niespodziankach, związanych między innymi z nagłymi wydatkami. Tego typu sytuacje mogą być bardzo różne. Może chodzić zarówno o te bardziej przyjemne wydatki, takie jak wycieczka z rodziną do Hiszpanii, zakup nowego samochodu, dawno upragniony remont mieszkania czy interesujący wyjazd nad jezioro, ale niestety możliwość jest też taka, że wydatki zaskoczą nas negatywnie. Wtedy może się okazać, że musimy wyłożyć pieniądze na takie sprawy, jak leczenie, rehabilitacja czy naprawa samochodu, bo ten właśnie uległ wypadkowi. Nie da się ukryć, że bardzo często takie “okazje” zaskakują nas w bardzo niespodziewanych i bardzo często niekorzystnych momentach, w których akurat jesteśmy w dołku finansowym czy zwyczajnie w świecie mamy masę innych wydatków. W takiej sytuacji warto zastanowić się nad opcją, którą oferuje większość banków - kredyty gotówkowe na wymarzony (lub konieczny!) cel.

Kontynuuj czytanie...

czwartek, lipiec 16 2020

Kredyt studencki

Wstęp Studia są okresem w życiu człowieka, który nierzadko zmusza do opuszczenia domu, a co za tym idzie - rezygnacji z dotychczasowego “wygodnego” stylu funkcjonowania. Często decydujemy się na podjęcie nauki daleko od naszego rodzinnego miasta, zatem dojazd mało kiedy wchodzi w grę. Dobrym rozwiązaniem jest wynajęcie mieszkania, jednak zarówno ta czynności jak inne niezbędne do przeżycia kosztują. Wsparcie finansowe ze strony rodziny jest pomocne, jednak pamiętajmy, że studia są okresem trwającym co najmniej kilka lat - dlatego naprzeciw oczekiwaniom studentów, wychodzą banki ze specjalnymi ofertami kredytowymi.

Zarys kredytu studenckiego

Kredyty studenckie udzielane są osobom studiującym kierunki magisterskie lub licencjackie, doktorantom jednostek akademickich a także maturzystom, którzy rozpoczynają naukę w nadchodzącym semestrze bieżącego roku kalendarzowego. Kredyt może być udzielany na okres nie przekraczający 7 lat (ze względu na zapisy w ustawie “tarcza antykryzysowa 2.0”). Środki będą okresowo przelewane na konta studentów w okresie obejmującym rok akademicki. Obowiązek spłaty zarówno kapitału, jak i odsetek zacznie funkcjonować po upływie 2 lat od momentu zakończenia nauki.

Kontynuuj czytanie...

wtorek, kwiecień 28 2020

Podstawowe informacje o kredycie samochodowym

Pieniądze na zakup samochodu możesz uzyskać na różne sposoby. Dziś banki oferują swoim klientom także tym nowym kredyt gotówkowy, kredyt samochodowy oraz leasing. Czym tak dokładnie jest kredyt samochodowy, jakie dokumenty są wymagane podczas składania wniosku? Tego dowiesz się z poniższego tekstu.

Informacje o kredycie samochodowym

Kredyt samochodowy, który możemy uzyskać w banku to produkt celowy, jak sama jego nazwa wskazuje musi w całości zostać przeznaczony na zakup samochodu lub innego pojazdu mechanicznego uwzględnionego przez bank. Oprócz samochodu osobowego możemy kupić również: samochód ciężarowy, przyczepę kempingową, skuter, motocykl, quada oraz łódź. Banki nie określają, w jakim miejscu ma być dokonany zakup pojazdu mechanicznego, więc możesz kupić go w salonie, komisie lub też od osoby prywatnej. Niektóre banki kredytują również zakup samochodu, który zostanie sprowadzony spoza naszych granic kraju. Niemniej jednak banki niechętnie udzielają kredytu samochodowego na pojazdy, które mają więcej niż 15 lat.

Rodzaje kredytów samochodowych

Kredyt samochodowy to nie jeden konkretny produkt bankowy, lecz kilka różnych produktów bankowych. Przede wszystkim różnią się one kosztami ogólnymi, sposobem spłaty i wielkością wkładu własnego. Standardowy kredyt samochodowy, o który najczęściej ubiegamy się w bankach działa na podobnej zasadzie, co kredyt gotówkowy. Może być udzielony na maksymalnie 12 miesięcy. Bank może również od kredytobiorcy wymagać wkładu własnego – tu wszystko zależy od rocznika samochodu i jego ceny ostatecznej. Jeśli będziesz chciał kupić całkiem nowy samochód z salonu bez najmniejszego problemu znajdziesz bank, który udzieli ci kredytu samochodowego. Oprocentowanie kredytu na samochód jest zmienne i składa się z stałej marży banku i stawki WIBOR 3M, którą banki aktualizują raz na trzy miesiące. Kredytobiorca może też wybrać raty równe lub malejące. W celu sprawdzenia na jaki kredyt samochodowy nas stać w obecnej chwili można skorzystać z pomocy eksperta kredytowego, który jasno określi czy bank takiego kredytu nam udzieli. Dzięki temu zaoszczędzimy swój czas, który musielibyśmy poświęcić na odwiedzinach wielu placówek bankowych, które mogłyby nie przyznać kredytu samochodowego.

środa, marzec 4 2020

Kredyt konsolidacyjny - czym jest, czy się opłaca, co powinniśmy o nim wiedzieć?

Kilka pożyczek, różne raty, inne terminy spłat - to coraz częściej zaprząta głowy osób, które mają zaciągniętych kilka kredytów jednocześnie. Jednym z rozwiązań w takiej sytuacji są kredyty konsolidacyjne. I tu jawi się pytanie: na czym polegają kredyty konsolidacyjne? Konsolidacja ewentualnych zobowiązań finansowych polega na połączeniu ich w jeden kredyt – o jednej, niżej miesięcznej racie. Trzeba przyznać, że to bardzo wygodne. Jednak czy opłacalne?

Co należy wiedzieć o kredytach konsolidacyjnych? Aby móc właściwie wybrać odpowiedni dla nas kredyt konsolidacyjny i realnie oszacować, czy się on nam opłaca, powinniśmy zwrócić uwagę na kilka czynników. Są to:

Kontynuuj czytanie...

piątek, grudzień 13 2019

Pozytywne i negatywne strony kredytów konsolidacyjnych

Kredyty konsolidacyjne mogą być ciekawym rozwiązaniem w wielu rozmaitych sytuacjach. Trzeba jednak pamiętać o tym, aby decyzji o zaciągnięciu zobowiązania finansowego nie podejmować w sposób pochopny. Bardzo ważne jest to, żeby dokładnie przeanalizować wszelkie okoliczności istotne z perspektywy danego przypadku. Na samym początku dobrze jest uświadomić sobie, jakie są pozytywne oraz negatywne strony kredytów konsolidacyjnych. Takie informacje mogą być przydatne w przeprowadzaniu późniejszych analiz i kalkulacji. Zbudowanie sobie odpowiedniego zaplecza wiedzy w tematyce kredytowej jest bardzo ważne, jeżeli zastanawiamy się nad tego rodzaju dodatkowymi źródłami finansowania. currency-3133236_1920.jpg

Kontynuuj czytanie...

piątek, październik 11 2019

Jakie cechy lokaty bankowej powinny mieć wpływ na jej wybór?

Większość klientów banków wybiera lokaty zwracając uwagę przede wszystkim na wysokość oferowanego oprocentowania. Tymczasem wysokość oprocentowania to nie jedyna atrakcyjna cecha lokaty. Z tego powodu warto zapoznać się ze wszystkimi istotnymi cechami lokaty, aby móc wybrać tą najlepszą. Kolejną istotną cechą lokaty jest jej okres trwania, czyli wskazany w umowie czas trwania depozytu i dlatego też rozróżnia się lokaty roczne, dwuletnie czy 3-miesięczne. Następną cechą, którą należy wziąć pod uwagę to typ stopy procentowej (może być stała lub zmienna czy regulowana przez bank). Do kolejnych cech zalicza się typ kapitalizacji odsetek, gdzie najbardziej korzystna jest częstsza kapitalizacja odsetek. Przy wyborze lokaty należy zwrócić uwagę na jej rodzaj (są m.in. progresywne, tradycyjne i inne). W umowie należy także sprawdzić wysokość opłat za wcześniejsze zerwanie umowy lokaty czy wymóg skorzystania z innych produktów banku (np. założenie konta oszczędnościowego lub ROR-u). credit-card-1730085_1920.jpg

Kontynuuj czytanie...

środa, lipiec 24 2019

Kredyty hipoteczne na lata

Podejmując decyzję o staraniu się o kredyt hipoteczny, musimy zdawać sobie sprawę z konieczności jego spłacania przez kilkanaście najbliższych lat. Z tego właśnie powodu wielu klientów nadpłaca wysokość kredytu, przez co znacznie ograniczają wszelkie koszty związane z jego obsługą. Jak łatwo wywnioskować, kredyty gotówkowe to zespół mniejszych i większych pożyczek, których działanie i funkcje bywają bardzo odmienne. Kredyty gotówkowe z grupy hipotecznych wyróżnia także możliwość nazywana fachowo odwróconym kredytem hipotecznym. W praktyce oznacza to mniej więcej tyle, że dochodzi do przeniesienia prawa własności na bank, czego wynikiem jest możliwość uzyskania dożywotniej emerytury za dom czy mieszkanie. Banki wypłacają pieniądze jednorazowo bezpośrednio na prywatne konto bankowe klienta lub rozkładają spłatę w dogodnych ratach. W przypadku zgonu rodzina kontrahenta ma możliwość ponownego wykupienia przejętej przez bank nieruchomości. Warunkiem jest spłata zaległej kwoty oraz przejęcie prawa własności.

Kontynuuj czytanie...

poniedziałek, kwiecień 1 2019

Kredyt gotówkowy na podstawie uzyskiwanych dochodów

Kredyty gotówkowe to produkty, które stosunkowo łatwo uzyskać. Przede wszystkim dlatego, że zatwierdzane są bardzo różne źródła pozyskiwania dochodów przez banki. Większość placówek skupia się przede wszystkim na umowach o pracę, umowach zlecenie, umowach o dzieło, kontraktów menadżerskich. Można również okazać się dokumentami potwierdzającymi prowadzenie własnej działalności gospodarczej, odcinkiem emerytury bądź renty, świadczenia przedemerytalnego itp. Dla uzyskania kredytu bank wymaga przychodów na granicy 650 złotych. Oczywiście przy takich zarobkach, trudno o starania o kwotę sięgającą paruset tysięcy, jednak uzyskanie mniejszej sumy nie powinno stanowić żadnego problemu. Kwoty te są jednak w znacznej mierze uzależnione od wewnętrznych ustaleń banku. Są i takie placówki, które oczekują minimalnego wynagrodzenia w kwocie 1000 złotych.

Kontynuuj czytanie...

piątek, luty 15 2019

Jak dobrze dobrać kredyt gotówkowy

W życiu każdego z nas pojawiają się momenty, kiedy potrzebujemy dodatkowej gotówki. Przyjęcie, ferie, lub sprawienie komuś przyjemności postaci prezentu. Jednak już sam wybór pożyczki może przyprawić nas o zawrót głowy. Mnogość ofert i reklam proponujących nam swoje rozwiązania sprawia, że nie jest łatwo podjąć decyzje. Czy istnieje jakiś sprawdzony przepis na uzyskanie kredytu gotówkowego.?

Dostępność ofert kredytowych jest obecnie coraz bardziej eksponowana. Zarówno w punktach, do których fizycznie możemy się udać w celu zawarcia umowy o kredyt, jak również w Internecie. Wśród ofert o pożyczkę łatwo wyszukać takie, które nie do końca odzwierciedlają nasze potrzeby i oczekiwania. Dlatego warto szukać takich propozycji, by dostosować je do naszych preferencji. Wysoka kwota kredytu rodzaj umowy lub proces weryfikowania naszego wniosku to elementy, na jakich możemy w pierwszej kolejności się skupić. Atrakcyjne warunki dla każdego będą oznaczać coś innego, lecz nasza spostrzegawczość powinna dostrzec oferty, które wyróżniają się np. gwarancją stałego oprocentowania. W praktyce daje to poczucie bezpieczeństwa, bo wysokość twojej raty nie wzrośnie. Bardzo ważną rolę w doborze kredytu odgrywa właściwa kalkulacja. Zysk, na jaki się nastawiamy, to nie tylko środki, jakie możemy uzyskać podejmując się kredytu. Określenie kosztów zadłużenia i porównanie z innymi ofertami może znacząco wpłynąć na naszą płynność w regularnej spłacie zobowiązania, wstępna analiza kosztów to jeden z ważniejszych kroków, na NiskaRata.org możesz tego dokonać.

Kontynuuj czytanie...

czwartek, wrzesień 27 2018

Lokata - inflacja a zysk z lokat

Jak się okazuje coraz więcej Polaków decyduje się na założenie lokaty. Ten rodzaj, a właściwie sposób oszczędzania pieniędzy stał się bardzo popularny. Jednak mimo licznych zalet posiada również te złe strony medalu. Jednym z najbardziej nienamacalnych czynników które zdecydowanie zmniejszają zysk z lokaty jest podatek belki, który wynosi 19 procent. Deponując środki zarabiamy oczywiście na odsetkach, jednak inflacja cały czas zmniejsza wartość zarobionych pieniędzy. Jeżeli umieścimy swoje środki na nieoprocentowanym rachunku bankowym tracimy je. Decydując się na lokatę, nawet jeżeli weźmiemy pod uwagę podatek oraz inflację być może nie zarobimy zbyt dużo ale z pewnością uchroni nas to przed utratą siły nabywczej naszego pieniądza.

Lokata – czy można rozwiązać ją w trakcie trwania Decydując się na założenie tradycyjnej lokaty terminowej z góry decydujemy się na to jaką kwotę chcemy zdeponować. Jeżeli jednak w trakcie jej trwania staniemy się posiadaczami dodatkowych wolnych środków wówczas możemy założyć drugą lokatę gdyż nie mamy możliwości dołączenia tych pieniędzy do istniejącej już lokaty. Jeżeli jednak z góry wiemy, że będziemy chcieli systematycznie odkładać zaoszczędzone środki np. co miesiąc, już n tym etapie zdecydujmy się na założenie rachunku oszczędnościowego.

Kontynuuj czytanie...

wtorek, lipiec 31 2018

Najlepsze lokaty roczne.

Lokata Skarbonka Plus w Idea Banku.

Idea Bank ma wiele ciekawych ofert lokat bankowych, dlatego też nie ma się co dziwić, że jego propozycje zajmują czołowe miejsca w rankingach internetowych. Tak też jest w przypadku lokaty rocznej. Propozycja lokaty skarbonki plus w Idea Banku zajęła pierwsze miejsce w rankingu, jako najlepsza lokata na dwanaście miesięcy. Oprocentowanie depozytu wynosi w tym przypadku 2,80% w skali roku. Bank swoją propozycję lokaty bankowej kieruje zarówno do nowych, jak i obecnych klientów. Trzeba być również właścicielem konta osobistego w Idea Banku, gdyż bez niego oferta nie jest dostępna. Taki rachunek jest całkowicie darmowy zarówno pod względem jego założenia jak i prowadzenia. Górny limit wpłaty na tej lokacie wynosi to 1 000 000 złotych, natomiast minimalna kwota jakiej potrzebujemy, aby tą lokatę założyć to 500 złotych. Depozyt możemy założyć bez wychodzenia z domu online lub poprzez wykorzystanie aplikacji mobilnej. Bank oferuje nam stałe oprocentowanie z kapitalizacją odsetek na koniec okresu. Zrywając lokatę przed terminem wykupu utracimy cały zysk jaki udało się na tej lokacie wypracować, zobacz na szczesliwa-lokata.pl które lokaty będą dla Ciebie najlepsze.

Kontynuuj czytanie...

środa, maj 23 2018

Pożyczka osobista – poznaj swoje prawa!

Kiedy pożyczasz pieniądze, powinieneś zostać poproszony o podpisanie umowy, która określa, na co obie strony zgadzają się. W przypadku większości umów kredytowych pożyczkobiorca ma również uprawnienia (ustawowe) zgodnie z ustawą o kredytach konsumenckich.

Na tej stronie możesz dowiedzieć się, w jaki sposób możesz stwierdzić, czy podpisana umowa jest objęta ustawą o kredytach konsumenckich i jakie są twoje praw. Jeśli zaciągniesz pożyczkę od nielegalnego pożyczkodawcy, nie będziesz miał żadnych praw wynikających z ustawy o kredycie konsumenckim, więc staraj się unikać pożyczania w ten sposób. Wejdź sprawdzić swoje prawa na https://www.niskarata.org/. currency-1205892_640.jpg

Kontynuuj czytanie...

wtorek, marzec 13 2018

Kredyt gotówkowy 10 000 złotych na 24 miesiące w Getin Banku.

Getin Bank jest dosyć znanym bankiem, który ma w swojej ofercie wiele propozycji kredytów gotówkowych. Decydując się na kredyt na kwotę 10 000 złotych z okresem kredytowania wynoszącym 24 miesiące, każda z rat będzie po 524 złote. Zobowiązanie to będzie nas łącznie kosztowało 2576 złotych. W ramach oferty dostępna jest kwota kredytu od 2 000 złotych do maksymalnie 200 000 złotych. Nie wiele jest banków, w jakich możemy pożyczyć aż tak dużo. Okres kredytowania wynosi tutaj od 3 do maksymalnie 120 miesięcy. Oprocentowanie kredytu w Getin Banku jest zmienne i wynosi od 9 do 10% w skali roku. Za udzielenie zobowiązania pobierana jest przez bank prowizja w wysokości od 8,79 do maksymalnie 20%. Jeżeli bank naliczy nam maksymalną wysokość prowizji może dać nam to naprawdę spore koszta kredytu. Opłata przygotowawcza ustalana jest przez bank indywidualnie. Koszt kredytu zwiększa znacząco ubezpieczenie, które jest w tym przypadku obowiązkowe. Składka za nie wynosi od 0,2% do 0,3% i doliczana jest do raty miesięcznej. Zazwyczaj dołączane jest konto osobiste, które jest potrzebne do spłaty zobowiązania. Za wcześniejszą spłatę kredytu bank nalicza prowizję indywidualnie pod konkretnego kredytobiorcę. Opłaty za ewentualną prolongatę kredytu i za zmiany systemu jego spłat również ustalane są przez bank indywidualnie. Co warto wiedzieć Getin Bank nie nalicza żadnych opłat za wysłanie do kredytobiorcy monitu czy to papierowego, czy SMS, a dzięki pomocy https://www.kredytomania.eu, wybierzesz najlepszy z kredytów.

Kontynuuj czytanie...

czwartek, styczeń 25 2018

Dwie oferty pożyczek.

Pożyczka standardowa jaką można znaleźć w ofercie ING Banku Śląskiego jest zobowiązaniem z oprocentowaniem nominalnym w wysokości 7,99% w skali roku. Jest to oprocentowanie nie najniższe, ale patrząc na oferty innych banków nie jest też bardzo wygórowane. Oprócz odsetek zarobkiem dla banku jest prowizja, jaką bank nalicza za udzielenie kredytu. W przypadku tej oferty prowizja wynosi 9,90% kwoty pożyczki. Pożyczka gotówkowa proponowana przez Bank Millennium jest zobowiązaniem, w którym oprocentowanie jest takie samo jak w przypadku pożyczki standardowej w ING i wynosi 7,99% w skali roku. Co do prowizji za udzielenie kredytu tutaj jest ona nieco wyższa niż w ING i wynosi 9,99% kwoty kredytu. W przypadku obydwu ofert minimalna kwota zobowiązania wynosi 1 tysiąc złotych. W ING maksymalnie pożyczymy 160 tysięcy złotych, a maksymalny okres kredytowania wynosi 96 miesięcy. W Banku Millennium maksymalna kwota zobowiązania wynosi 150 tysięcy złotych, zaś maksymalny okres kredytowania 84 miesiące.

Kontynuuj czytanie...

piątek, listopad 10 2017

Jak znaleźć kredyt hipoteczny.

Kredyt hipoteczny to zazwyczaj jedyne rozwiązanie aby móc zamieszkać we własnym mieszkaniu albo domu. Jest to jednak decyzja wiążąca nas z bankiem na długie lata, dlatego trzeba ją podejmować rozważnie i świadomie. Zanim podejmiemy ostateczną decyzję warto poważnie się zastanowić nad wieloma aspektami.

Na co zwrócić uwagę przy przed zaciągnięciem kredytu hipotecznego?

Różnorodność ofert kredytowych polecanych przez banki powinna nas zmusić do poważnego zagłębienia się w temat. Nie warto wybierać pierwszej lepszej oferty. Wystarczy poświecić trochę czasu, przejrzeć oferty i regulaminy danych banków, sprawdzić opinie w internecie, a nawet popytać znajomych. money-1235580_640.jpg

Kontynuuj czytanie...

wtorek, wrzesień 26 2017

Kredyt gotówkowy sposobem na inwestycje i zysk

money-1772642_640.jpg Często jest tak, że aby osiągnąć upragniony pułap finansowy, trzeba najpierw zainwestować. Nie każdy dysponuje odpowiednimi oszczędnościami czy na tyle wysokimi zarobkami, które pozwoliłyby poczynić odpowiednie kroki w celu ich pomnożenia. Dlatego też co raz więcej osób decyduje się na rozwiązanie jakim jest kredyt gotówkowy. Otrzymane w ten sposób środki finansowe inwestują, ciesząc się upragnionym zyskiem albo dalej rozwijają swoje przedsiębiorstw, które są w konsekwencji gwarancją lepszego i ustabilizowanego życia.

Kontynuuj czytanie...

piątek, lipiec 7 2017

Na co kredytobiorca w Polsce wydaje kredyt gotówkowy?

Sytuacja kredytobiorcy w Polsce jest coraz lepsza. Na rynku działa wiele podmiotów ze stosunkowo tanim kredytem gotówkowym. To banki komercyjne, firmy pożyczkowe, SKOK – i (najpopularniejsze pozycje w krajowej gospodarce). Większość firm pożyczkowych analizuje dokładnie strukturę wydatków gospodarstw domowych, także w perspektywie zagospodarowania kredytu. Dzięki temu można znacznie lepiej kształtować promocje, a także strategie sprzedażowe w konkretnych grupach docelowych. Na co zatem kredytobiorca w Polsce wydaje kredyt gotówkowy? W artykule porozmawiamy o najpopularniejszych i noszowych celach zaciągania zobowiązania krótko lub długoterminowego.

Kontynuuj czytanie...

- strona 1 z 4