Strona finansowa

Do treści | Do menu | Do wyszukiwania

Tag - Kredyt gotówkowy

Kanał wpisów

wtorek, marzec 13 2018

Kredyt gotówkowy 10 000 złotych na 24 miesiące w Getin Banku.

Getin Bank jest dosyć znanym bankiem, który ma w swojej ofercie wiele propozycji kredytów gotówkowych. Decydując się na kredyt na kwotę 10 000 złotych z okresem kredytowania wynoszącym 24 miesiące, każda z rat będzie po 524 złote. Zobowiązanie to będzie nas łącznie kosztowało 2576 złotych. W ramach oferty dostępna jest kwota kredytu od 2 000 złotych do maksymalnie 200 000 złotych. Nie wiele jest banków, w jakich możemy pożyczyć aż tak dużo. Okres kredytowania wynosi tutaj od 3 do maksymalnie 120 miesięcy. Oprocentowanie kredytu w Getin Banku jest zmienne i wynosi od 9 do 10% w skali roku. Za udzielenie zobowiązania pobierana jest przez bank prowizja w wysokości od 8,79 do maksymalnie 20%. Jeżeli bank naliczy nam maksymalną wysokość prowizji może dać nam to naprawdę spore koszta kredytu. Opłata przygotowawcza ustalana jest przez bank indywidualnie. Koszt kredytu zwiększa znacząco ubezpieczenie, które jest w tym przypadku obowiązkowe. Składka za nie wynosi od 0,2% do 0,3% i doliczana jest do raty miesięcznej. Zazwyczaj dołączane jest konto osobiste, które jest potrzebne do spłaty zobowiązania. Za wcześniejszą spłatę kredytu bank nalicza prowizję indywidualnie pod konkretnego kredytobiorcę. Opłaty za ewentualną prolongatę kredytu i za zmiany systemu jego spłat również ustalane są przez bank indywidualnie. Co warto wiedzieć Getin Bank nie nalicza żadnych opłat za wysłanie do kredytobiorcy monitu czy to papierowego, czy SMS, a dzięki pomocy https://www.kredytomania.eu, wybierzesz najlepszy z kredytów.

Kontynuuj czytanie...

wtorek, maj 12 2015

Kredyt gotówkowy tylko odpowiedzialnie proszę

Kredyt gotówkowy to bardzo dobre rozwiązanie, aby uzyskać w krótkim czasie pieniądze, należy jednak do tej inwestycji odpowiednio się przygotować. Jest to zrozumiałe, ponieważ tam, gdzie pieniądze, niezbędne jest dojrzałe podejście. Wybór jest naprawdę duży, z każdym rokiem instytucje bankowe prezentują nowe oferty gotówkowe, należy jednak zwrócić szczególną uwagę, że nie każda jest godna zainteresowania. Zadowolenie jest tylko wtedy, gdy kredyt gotówkowy jest indywidualną decyzją, wedle potrzeb klienta, a więc analiza jest tu podstawą. Pobranie wiadomości wcale nie jest takie trudne, bo przecież komunikacja jest bezproblemowa, źródeł informacji jest pod dostatkiem, należy tylko się przygotować. Wiedza i jeszcze raz wiedza, zatem gdy decyzja o kredycie gotówkowym, warto sprawdzić sobie te najbardziej znane i budzące zaufanie. Kliknij w link i sprawdź NiskaRata oprocentowanie kredytu gotówkowego, u nas znajdziesz same najlepsze oferty.

Na początek opłaca się wspomnieć o kredycie gotówkowym na dowolny cel, jak sama nazwa wskazuje, każdy może z niego skorzystać z jakiego tylko chce powodu. Jest to na pewno komfortowe rozwiązanie, wystarczy tylko przyjrzeć się warunkom, spełnić oczekiwania danej instytucji bankowej. Mowa jest tu rzecz jasna o zaprezentowaniu swojej osoby w sposób wiarygodny i bezpieczeństwie. Dla banku najlepszą opcją jest weksel in blanco, poręczenie osób trzecich i zaświadczenie o ubezpieczeniu. Osoby starsze muszą dostarczyć ostatni wycinek emerytalny oraz dokument z ZUS na obliczenie kwoty, która wchodzi w przysłowiową grę. Różne są okoliczności zdecydowania się na kredyt gotówkowy, czasem poważne, gdzie po prostu goni czas, innym zaś razem po prostu chęć zainwestowania w przyjemności lub też sprawy przyziemne, zakup sprzętów AGD, generalny remont, nowy samochód. Najważniejsze jest to, że nie ma żadnych wytycznych, decyzja zależy od klienta, jest to indywidualny wybór. Kredyt na rachunek bieżący jest też kuszący, przecież to wygoda, nie trzeba otwierać nowego konta, wystarczy wykorzystać to istniejące. Oczywiście należy uzbroić się w cierpliwość, ponieważ bank musi sprawdzić historię podanego rachunku czy czasem nie ma ukrytych długów. Kiedy wszystko jest w porządku jest zagwarantowana pozytywna odpowiedź. Karta kredytowa choć niewielu zdaje sobie z tego sprawę, także zalicza się do kredytów gotówkowych. Tutaj jest wygoda z tego względu, że w rzeczywistości zamraża się pieniądze, a kiedy potrzeba można je wypłacić w każdym momencie. Co ważne, bezpieczeństwem jest limit, a więc chroniony jest właściciel karty oraz bank. Utrzymanie nie jest drogie, zatem każdy może wybrać właśnie to rozwiązanie.

Kredyty gotówkowe, wielu zastanawia się czy to jest dobra opcja, czy na pewno bezpieczna? To wszystko zależy od osoby zainteresowanej, jej podejścia, jeśli jest dojrzałe to i udana będzie transakcja. Gorzej, gdy klient liczy na przysłowiowe szczęście, wtedy to raczej należy myśleć o porażce. Owszem, kredyty gotówkowe to proste rozwiązanie, ale przecież w momencie przyjęcia jakiejkolwiek kwoty osoba staje się kredytobiorcą i jest zobowiązana zachowywać się wedle warunków umowy. Złamanie ich, niewywiązywanie się z płacenia jednoznacznie oznacza obciążające konsekwencję. Pewne jest to, że kredyt gotówkowy powinien być przemyślany, bo przecież tu chodzi o finanse, niejednokrotnie duże, a więc refleksja jest jak najbardziej zrozumiała. Dla ułatwienia każdy kredyt gotówkowy ma swoje znaki szczególne i wedle nich właśnie należy się kierować. Bezpieczeństwo przy kwestiach finansowych odgrywa kluczową rolę. W razie jakichkolwiek pytań warto jest pytać.

wtorek, marzec 10 2015

Dla kogo kredyt gotówkowy?

Kredyty gotówkowe w dzisiejszych czasach są dość popularne korzysta z nich naprawdę wiele osób ponieważ kredyty te można wykorzystać na dowolny cel. ogólnie ten typ kredytu nie jest na wielkie kwoty przeważnie jest to w granicach tysiąc do kilku tysięcy złotych jeżeli chodzi o okres kredytowania to przeważnie jest to okres jednego do dwóch lat.

Kontynuuj czytanie...