Strona finansowa

Do treści | Do menu | Do wyszukiwania

Tag - kredytobiorca

Kanał wpisów

wtorek, marzec 13 2018

Kredyt gotówkowy 10 000 złotych na 24 miesiące w Getin Banku.

Getin Bank jest dosyć znanym bankiem, który ma w swojej ofercie wiele propozycji kredytów gotówkowych. Decydując się na kredyt na kwotę 10 000 złotych z okresem kredytowania wynoszącym 24 miesiące, każda z rat będzie po 524 złote. Zobowiązanie to będzie nas łącznie kosztowało 2576 złotych. W ramach oferty dostępna jest kwota kredytu od 2 000 złotych do maksymalnie 200 000 złotych. Nie wiele jest banków, w jakich możemy pożyczyć aż tak dużo. Okres kredytowania wynosi tutaj od 3 do maksymalnie 120 miesięcy. Oprocentowanie kredytu w Getin Banku jest zmienne i wynosi od 9 do 10% w skali roku. Za udzielenie zobowiązania pobierana jest przez bank prowizja w wysokości od 8,79 do maksymalnie 20%. Jeżeli bank naliczy nam maksymalną wysokość prowizji może dać nam to naprawdę spore koszta kredytu. Opłata przygotowawcza ustalana jest przez bank indywidualnie. Koszt kredytu zwiększa znacząco ubezpieczenie, które jest w tym przypadku obowiązkowe. Składka za nie wynosi od 0,2% do 0,3% i doliczana jest do raty miesięcznej. Zazwyczaj dołączane jest konto osobiste, które jest potrzebne do spłaty zobowiązania. Za wcześniejszą spłatę kredytu bank nalicza prowizję indywidualnie pod konkretnego kredytobiorcę. Opłaty za ewentualną prolongatę kredytu i za zmiany systemu jego spłat również ustalane są przez bank indywidualnie. Co warto wiedzieć Getin Bank nie nalicza żadnych opłat za wysłanie do kredytobiorcy monitu czy to papierowego, czy SMS, a dzięki pomocy https://www.kredytomania.eu, wybierzesz najlepszy z kredytów.

Kontynuuj czytanie...

wtorek, marzec 10 2015

Dla kogo kredyt gotówkowy?

Kredyty gotówkowe w dzisiejszych czasach są dość popularne korzysta z nich naprawdę wiele osób ponieważ kredyty te można wykorzystać na dowolny cel. ogólnie ten typ kredytu nie jest na wielkie kwoty przeważnie jest to w granicach tysiąc do kilku tysięcy złotych jeżeli chodzi o okres kredytowania to przeważnie jest to okres jednego do dwóch lat.

Kontynuuj czytanie...

poniedziałek, październik 6 2014

Najtańszy kredyt

podatek-belki-dlaczego-musimy-go-placic.jpg Gdy naprawdę liczyć musimy się z kosztami i zdecydowanie, musimy dołożyć starań, by koszta kredytowania okazały się możliwie jak najniższe, sensowne staje się dobranie kolejnych elementów kredytowania w taki sposób, że zachowane zostaną możliwie jak najniższe koszty kredytowania. Najniższe koszty, nie muszą oznaczać całkowitej rezygnacji z dobrej jakości usług banku. Z reguły, jedynie konieczne jest, by przeszukać katalog ofert w poszukiwaniu tej, która okazać mogłaby się najbardziej okazyjną. W niełatwych czasach, gdzie szanować trzeba swój czas, a gdzie liczy się oszczędność pieniędzy, naturalnym jest, że poszukujemy dosłownie wszędzie, gdzie tylko pojawi się możliwość, by ograniczyć ewentualne wydatki. Ograniczenie wydatków takie, przeprowadzane może być na kilka sposobów, przy czym, sposoby te różnią się od siebie pod kilkoma, konkretnymi względami. Sposoby te, łączy tak naprawdę to, że wszystkie na celu mają sprowadzić wydatki zwyczajowe kredytobiorcy do jak najniższego poziomu.

Kontynuuj czytanie...